Volvo Group'un bir üyesi olarak, dünyanın önde gelen nakliye çözümleri sağlayıcılarından birinin finans koluyuz.

Volvo Finansal Hizmetler kamyon, iş makineleri, otobüs ve denizcilik sektörleri için eksiksiz bir finansal hizmet sağlamaktadır. Volvo Finansal Hizmetlerin desteklediği ana markalar şunlardır: Volvo Kamyon, Volvo İş Makineleri, Volvo Otobüs, Mack Kamyon, Renault Kamyon, UD Kamyon, SDLG ve Eicher.

Volvo Finansal Hizmetler 2001 yılında kurulmuştur ve genel merkezi Greensboro, Kuzey Karolina, ABD'dedir. Şirket dünya çapında 1400 kişiye istihdam sağlamakta ve 40'tan fazla ülkede müşteriler için finansman ve sigorta hizmetleri vermektedir.

Saygılı ve destekleyici kültürümüz, sektörümüzde tercih edilen bir işveren olmanın yanı sıra Volvo Group'un müşterileri ve bayileri için ilk finans tercihi olmamızı sağlar. Global bir kuruluş olmakla beraber işlerin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için yerel uzmanlıklardan da destek alırız. Kendimizi iş döngüleri aracılığıyla uzun vadeli ilişkiler kurmaya ve bunların devamlılığını sağlamaya adarız.

Volvo Group

Volvo Group

Volvo Finansal Hizmetler, dünyanın en büyük kamyon, otobüs, inşaat makinesi ve denizcilik ile endüstri uygulamaları için tahrik üniteleri üreticilerinden biri olan Volvo Group’un üyesidir.

Volvo Group hakkında daha fazla bilgi edinin
Geleceğinize yön verin

Geleceğinize yön verin

Birlikte aynı yönde ilerleyen bir takım olarak yaptığımız her işte performansımızı bir sonraki seviyeye çıkarmaya çalışırız. Kendini geliştirmeyi amaçlayan çalışanlar için ilgi çekici kariyer fırsatlarına sahip zorlu ve heyecan verici bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Kariyer bölümümüzü ziyaret edin