Esnek leasing paketlerimiz ve özelleştirilmiş sigorta çözümlerimiz ekipman yatırımınızı yapmanıza ve korumanıza yardımcı olur.

Finansal kiralama çözümleri

Finansal kiralama çözümleri

Akıllı düşünme

İşletmenizin koşullarını anlıyoruz. Finansal Kiralama çözümlerimizin akıllı ve esnek olmasının nedeni budur. Ve bu çözümler, bankanızdaki kredi limitinizi korur.

Finansal Kiralama çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin
Sigorta çözümleri

Sigorta çözümleri

Birinci sınıf koruma

İşletmenizi finansal risklere karşı korumanız gerektiğinde işinizi şansa bırakmayın.

Sigorta çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin

FİNANSAL KİRALAMA çözümleri

finansal kiralama

finansal kiralama

Araç sahipliği için kolay bir yol

Makinenize düzenli ve öngörülebilir ödemelerle mi sahip olmak istiyorsunuz? Cevap taksitle satın alma. Makineniz bilançonuzda görünür. Son ödemenizi yaptığınızda da makine sizin olur. Ödemeler işletmenizin nakit akışına uyacak şekilde ayarlanabilir.

Sigorta çözümleri

Güvende hissedin

kasko

Güvende hissedin

Kötü şansın işletmenize ağır zararlar vermesine izin vermeyin. Üçüncü bir şahıstan taleplerde bulunamayacağınız hasar, hırsızlık, yangın ve , kötü niyetli halk hareketleri ve terör zararları için birinci sınıf korumamızı edinin. İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sigorta. Ne daha fazla. Ne daha az.

Korumanız olmalıdır

üçüncü şahis mali sorumluluk

Korumanız olmalıdır

Sizin neden olabileceğiniz zararlardan diğerlerini korumak için bu sigortaya sahip olmak yasal bir zorunluluktur. Çünkü kazalar olur. Ancak bu tür kazalar olduğunda Üçüncü Şahıs Sorumluluk sigortamız sizi başkalarının hasar taleplerine karşı korur. İşletmeniz için tam korumayı almak için birleşik Kasko/TPL sigortasını isteyin.

İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş

Ek sigortalar

İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş

İşletmeniz için ek sigorta çözümleri serisi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sektör uzmanları tarafından geliştirilmişlerdir. Özelleştirilmiş bir sigorta çözümü için uzmanlarımızla iletişime geçin. Çünkü biz inşaat sektörünün tüm önemli noktalarını biliyoruz.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Finansman ve sigorta uzmanlarımız kendilerini sizin için ellerinden geleni yapmaya ve tüm mevcut seçeneklere bakmaya adamıştır.

Bize ulaşın