Global bir ortak

Bir Volvo Group ürünü satın alan müşterilerimize finansal çözümler sunuyoruz. Volvo Group'un bir üyesiyiz. Bu nedenle araçlarınızı, ekipmanınızı ve sektörünüzü iyi biliyoruz. İşinizi başkalarından daha iyi anlıyoruz. Bu nedenle size, güvenebileceğiniz global bir ortaktan özelleştirilmiş bir çözüm sunabiliyoruz.

Eksiksiz bir çözüm

Tek bir araçtan tüm bir filoya kadar. Yeni veya ikinci el. İşletmeniz için eksiksiz bir çözüm alabilirsiniz. Aracınız ya da makineniz, parçalar ve servis, finansman ve sigorta. Hepsi bir teklifte! Bir Volvo Group teklifi. Arkanıza sizi hem iyi hem de zorlu zamanlarda destekleyecek bir sağlayıcının gücünü almış olursunuz. Yolun her bir adımında.

Birlikte çalışma kolaylığı

Bizimle iş yapmak kolaydır. Hızlı bir şekilde çalışırız. Hizmetlerimize yerel bayiniz aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Güvenebileceğiniz, özelleştirilmiş bir çözüm elde edersiniz.

ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜNLERİMİZ

Doğrudan bayiniz aracılığıyla, tek bir hizmet noktasından size özel finansman ve sigorta hizmetleri sağlıyoruz. Volvo Group müşterileri ve her boyutta ekipman satın alma işlemleri için ayrıcalıklı finansman programları da mevcuttur.

Daha fazla bilgi edinin
Geleceğinize yön verin

Geleceğinize yön verin

Birlikte aynı yönde ilerleyen bir takım olarak yaptığımız her işte performansımızı bir sonraki seviyeye çıkarmaya çalışırız. Kendini geliştirmeyi amaçlayan çalışanlar için ilgi çekici kariyer fırsatlarına sahip zorlu ve heyecan verici bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Kariyer bölümümüzü ziyaret edin